Instytut Badań w Oświacie

58 555 73 00
Wydawnictwo

Książki ze znakiem ibo to gwarancja najwyższej jakości. Jeżeli będą Państwo zainteresowani zamówieniem konkretnej książki prosimy o przesłanie Zamówienia (za pomocą poniższego przycisku lub na nasz adres e-mail). Książki przesyłamy pocztą, a koszty ich wysyłki ponosi nasze wydawnictwo. W zamówieniu prosimy zamieścić: tytuł pozycji, liczbę zamawianych pozycji, dane do faktury i teleadresowe zamawiającego i osoby kontaktowej.


okładka Antoni Jeżowski
Rodzice w szkole. Zadania i uprawnienia
Cena: 59,00 zł (netto 56,19 zł)

Opracowanie sporządzone jest na podstawie obowiązujących przepisów ustaw oraz orzecznictwa sądów administracyjnych. W zajmujący sposób omawia m.in. rolę, zadania, uprawnienia, obowiązki, kompetencje rodziców i rad rodziców w szkole lub placówce oświatowej (stan prawny: 31 sierpnia 2019).

👉 Spis treści


okładka Antoni Jeżowski
Statut konstytucją szkoły
Cena: 59,00 zł (netto 56,19 zł)

Kompendium wiedzy pozwalające na przygotowanie nowego statutu, który nie tylko będzie zgodny z prawem, ale również ułatwi sprawne funkcjonowanie szkoły lub placówki (stan prawny: 1 czerwca 2017).

👉 Spis treści


okładka Dawid Bałutowski
O co Ci chodzi? Praktyczny przewodnik po komunikacji interpersonalnej
Cena: 47,00 zł (netto 44,76 zł)

Jak mówić, żeby Cię zrozumiano? Jak słuchać, żeby naprawdę zrozumieć? Jak rozwiązywać konflikty? Jak komunikować swoje emocje? Jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami w relacjach z innymi? Jak unikać błędów i pułapek w komunikacji? Jak asertywnie dbać o siebie dbając o innych? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedzi w tej książce.

👉 Spis treści


okładka Antoni Jeżowski
Dyrektorka szkoły. 21 lekcji nie tylko dla początkujących
Cena: 49,90 zł (+ koszt wysyłki: 12 zł)
W wypadku tej pozycji zamówienia będą realizowane przez wydawnictwo Avis: avis@avis.jgora.pl

Książka, będąca swoistym podręcznikiem, adresowana do dyrektorek i dyrektorów szkół, obejmująca m. in. kwestie prawne, ekonomiczno-finansowe, a także dotyczące różnych sfer zajęć dodatkowych związanych z codziennym zarządzaniem szkołą.

👉 Spis treści